Całkiem fajne czeluści blogosfery

31 sierpnia świętowaliśmy dzień blogowania, blogów i takich tam. Więcej na temat całej akcji tutaj. Stwierdziłam, że odwiedzam kilka blogów, które jeszcze nie zyskały należytego rozgłosu. A więc:

Fashion Hero

Piękna, sympatyczna dziewczyna. Świetne zdjęcia na instagramie. Ciekawie prowadzony fanpage. Dodatkowo autorka tworzy grafiki z motywacyjnymi cytatami. Aż miło zaglądać 🙂 Każda dziewczyna (chociaż myślę, że nie tylko) znajdzie tu coś dla siebie.

Ja zwykła matkaa

To nie jest zwykły blog parentingowy. To również skarbnica przepisów na zdrowe i smaczne żarcie. Zazdroszczę talentu kulinarnego. Moje umiejętności kulinarne w dalszym ciągu są mocno podstawowe, chociaż z obiadem już sobie radzę 🙂 Ogólnie blog interesujący, interesującej mamy. 🙂

Kreatorka szczęścia

Ilość pozytywnej energii, która płynie z tego bloga, jest niewyobrażalna. Dziewczyna z pasją podróżowania. Głodna przygód z niesamowitymi aspiracjami. Podziwiam w każdym calu i zachęcam do czytania.

Mogłabym wymienić jeszcze kilka blogów, chociażby Młoda mama pisze, z którą miałam przyjemność współpracować. Każdy z Was ma na pewno takie blogi, które nie są mocno znane, ale mają ogromny potencjał. Możecie im pomóc na co dzień komentując i udostępniając ich wpisy. To naprawdę ważne dla nas, blogerów. Nie chcemy pisać tylko dla siebie. Piszemy, bo chcemy coś przekazać. Bawić, wzruszać i edukować. To wszystko dla Was, czytelników. Dziękujemy Wam za to, że jesteście.

I ja dziękuję za każde udostępnienie posta, wzmiankę na facebooku, czy like. To dla mnie naprawdę ważne. Obiecuję, że będzie coraz bardziej profesjonalnie, ciekawie i ładnie. Mam nadzieję, że będziecie coraz bardziej zadowoleni z zaglądania tutaj.

Zaczął się wrzesień. Oby był tak samo udany jak sierpień! 🙂

*Zdjęcie pochodzi z bloga Jest rudo

Posted by Goch

Pani Goch. Żona i mama, która wciąż szuka sposobu, jak efektywnie połączyć obydwie role. Z wykształcenia pedagog. I andragog. Blogerka z zamiłowania :)

11 comments

Super, że podzieliłaś się swoimi typami w ramach akcji ^_^ Znam Kreatorkę Szczęścia, ale bardzo zaciekawiłaś mnie Fashion Hero ^_^ Wiele nowości wpadło na moją listę dzięki akcji, ale z chęcią dorzucę coś jeszcze 🙂

I właśnie o to w tym wszystkim chodzi 🙂

Kasiu- dziękuję!!!! Jest mi szaleńczo miło! :*

A mnie jest szaleńczo miło Ciebie czytać 🙂

Karolina / Nasze Bąbelkowo

Chyba poruszamy się w tych samych kręgach blogosfery, bo znam wszystkie wymienione przez ciebie blogi i również bardzo chętnie na nie zaglądam – na tyle, na ile czas mi pozwala 🙂

Pani Podróżnik

Fakt, że jest całą masa blogów z potencjałem o których nikt nie słyszał. Dobrze jest się dzielić takimi informacjami 🙂

Znam wszystkie te blogi i również bardzo je sobie cenię 😉

ha! akurat znam wszystkie trzy 🙂 Fajnie, że piszesz o innych, bo dobrze jest czuć się docenionym przez “konkurencję” 😀 a tak serio, to ważne jest żebyśmy jakoś się wzajemnie wspierali, zawsze to jakiś rodzaj promocji, jakaś szansa, że tym przypadkiem blog zdobędzie więcej czytelników. Ja też w taki sposób kilka poznałam i zostałam u nich na dłużej.

super dzieciaczki

Niektóre znam z nich 🙂

Wsparcie konkurencji i cztanie się na wzajem to super sprawa jest tu miejsce dla nas wszystkich

Mam przyjemność je znać:)

Dodaj komentarz