Całkiem fajne czeluści blogosfery

31 sierpnia świętowaliśmy dzień blogowania, blogów i takich tam. Więcej na temat całej akcji tutaj. Stwierdziłam, że odwiedzam kilka blogów, które jeszcze nie zyskały należytego rozgłosu. A więc:

Fashion Hero

Piękna, sympatyczna dziewczyna. Świetne zdjęcia na instagramie. Ciekawie prowadzony fanpage. Dodatkowo autorka tworzy grafiki z motywacyjnymi cytatami. Aż miło zaglądać 🙂 Każda dziewczyna (chociaż myślę, że nie tylko) znajdzie tu coś dla siebie.

Ja zwykła matkaa

To nie jest zwykły blog parentingowy. To również skarbnica przepisów na zdrowe i smaczne żarcie. Zazdroszczę talentu kulinarnego. Moje umiejętności kulinarne w dalszym ciągu są mocno podstawowe, chociaż z obiadem już sobie radzę 🙂 Ogólnie blog interesujący, interesującej mamy. 🙂

Kreatorka szczęścia

Ilość pozytywnej energii, która płynie z tego bloga, jest niewyobrażalna. Dziewczyna z pasją podróżowania. Głodna przygód z niesamowitymi aspiracjami. Podziwiam w każdym calu i zachęcam do czytania.

Mogłabym wymienić jeszcze kilka blogów, chociażby Młoda mama pisze, z którą miałam przyjemność współpracować. Każdy z Was ma na pewno takie blogi, które nie są mocno znane, ale mają ogromny potencjał. Możecie im pomóc na co dzień komentując i udostępniając ich wpisy. To naprawdę ważne dla nas, blogerów. Nie chcemy pisać tylko dla siebie. Piszemy, bo chcemy coś przekazać. Bawić, wzruszać i edukować. To wszystko dla Was, czytelników. Dziękujemy Wam za to, że jesteście.

I ja dziękuję za każde udostępnienie posta, wzmiankę na facebooku, czy like. To dla mnie naprawdę ważne. Obiecuję, że będzie coraz bardziej profesjonalnie, ciekawie i ładnie. Mam nadzieję, że będziecie coraz bardziej zadowoleni z zaglądania tutaj.

Zaczął się wrzesień. Oby był tak samo udany jak sierpień! 🙂

*Zdjęcie pochodzi z bloga Jest rudo

Zajrzyj do nas 😉

Autor

Goch

Pani Goch. Żona i mama, która wciąż szuka sposobu, jak efektywnie połączyć obydwie role. Z wykształcenia pedagog. I andragog. Blogerka z zamiłowania :)

11 thoughts on “Całkiem fajne czeluści blogosfery”

  1. Super, że podzieliłaś się swoimi typami w ramach akcji ^_^ Znam Kreatorkę Szczęścia, ale bardzo zaciekawiłaś mnie Fashion Hero ^_^ Wiele nowości wpadło na moją listę dzięki akcji, ale z chęcią dorzucę coś jeszcze 🙂

  2. ha! akurat znam wszystkie trzy 🙂 Fajnie, że piszesz o innych, bo dobrze jest czuć się docenionym przez „konkurencję” 😀 a tak serio, to ważne jest żebyśmy jakoś się wzajemnie wspierali, zawsze to jakiś rodzaj promocji, jakaś szansa, że tym przypadkiem blog zdobędzie więcej czytelników. Ja też w taki sposób kilka poznałam i zostałam u nich na dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *