Całkiem fajne czeluści blogosfery

31 sierpnia świętowaliśmy dzień blogowania, blogów i takich tam. Więcej na temat całej akcji tutaj. Stwierdziłam, że odwiedzam kilka blogów, które jeszcze nie zyskały należytego rozgłosu. A więc:

Fashion Hero

Piękna, sympatyczna dziewczyna. Świetne zdjęcia na instagramie. Ciekawie prowadzony fanpage. Dodatkowo autorka tworzy grafiki z motywacyjnymi cytatami. Aż miło zaglądać Każda dziewczyna (chociaż myślę, że nie tylko) znajdzie tu coś dla siebie.

Ja zwykła matkaa

To nie jest zwykły blog parentingowy. To również skarbnica przepisów na zdrowe i smaczne żarcie. Zazdroszczę talentu kulinarnego. Moje umiejętności kulinarne w dalszym ciągu są mocno podstawowe, chociaż z obiadem już sobie radzę Ogólnie blog interesujący, interesującej mamy.

Kreatorka szczęścia

Ilość pozytywnej energii, która płynie z tego bloga, jest niewyobrażalna. Dziewczyna z pasją podróżowania. Głodna przygód z niesamowitymi aspiracjami. Podziwiam w każdym calu i zachęcam do czytania.

Mogłabym wymienić jeszcze kilka blogów, chociażby Młoda mama pisze, z którą miałam przyjemność współpracować. Każdy z Was ma na pewno takie blogi, które nie są mocno znane, ale mają ogromny potencjał. Możecie im pomóc na co dzień komentując i udostępniając ich wpisy. To naprawdę ważne dla nas, blogerów. Nie chcemy pisać tylko dla siebie. Piszemy, bo chcemy coś przekazać. Bawić, wzruszać i edukować. To wszystko dla Was, czytelników. Dziękujemy Wam za to, że jesteście.

I ja dziękuję za każde udostępnienie posta, wzmiankę na facebooku, czy like. To dla mnie naprawdę ważne. Obiecuję, że będzie coraz bardziej profesjonalnie, ciekawie i ładnie. Mam nadzieję, że będziecie coraz bardziej zadowoleni z zaglądania tutaj.

Zaczął się wrzesień. Oby był tak samo udany jak sierpień!

*Zdjęcie pochodzi z bloga Jest rudo

You may also like

11 komentarzy

  1. Super, że podzieliłaś się swoimi typami w ramach akcji Znam Kreatorkę Szczęścia, ale bardzo zaciekawiłaś mnie Fashion Hero Wiele nowości wpadło na moją listę dzięki akcji, ale z chęcią dorzucę coś jeszcze

  2. ha! akurat znam wszystkie trzy Fajnie, że piszesz o innych, bo dobrze jest czuć się docenionym przez “konkurencję” a tak serio, to ważne jest żebyśmy jakoś się wzajemnie wspierali, zawsze to jakiś rodzaj promocji, jakaś szansa, że tym przypadkiem blog zdobędzie więcej czytelników. Ja też w taki sposób kilka poznałam i zostałam u nich na dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *