Co warto zrobić przed 30?

przed 30

Dociera to do mnie coraz boleśniej, ale jak to mówią, za rok “zmiana kodu na 3 z przodu”. Jest kilka rzeczy, które chciałabym zrobić przed 30- stką. I dziś planuję się z Wami podzielić swoim pomysłem na siebie na kolejny rok. Bo już dziś wiem, że będzie przełomowy i wyjątkowy.

Rewolucja przed 30

Zanim w rubryczce “wiek” będę wpisywała tą magiczną 3 zamiast 2, muszę stwierdzić, że za mną najlepsze 10 lat w moim życiu. Wyprowadziłam się z domu, założyłam rodzinę z wyjątkowym człowiekiem, urodziłam dziecko i nabrałam odwagi do spełniania swoich marzeń. Zostały ze mną osoby, które akceptują moją zmianę. Wspierają mnie i popychają delikatnie do kolejnych, ważnych zmian, dodając mi odwagi.

Zmiana dobra rzecz

Przekonałam się o tym, że w życiu trzeba spróbować wszystkiego. A przynajmniej tego, czego masz okazję doznać. Nikt nie zabierze mi wspaniałych wspomnień z zeszłego roku ani sprzed 7 lat, kiedy wyprowadziłam się z domu i zrozumiałam, że życie na swoim też może być super. Bywa ciężko, ale niczego nie żałuję. Wiele się nauczyłam i ciągle się uczę, zwłaszcza od mojej córeczki i nowych osób, które spotykam na swojej drodze.

Uwaga 30, nadchodzę!

Przed 30- stką chcę nadal realizować swoje zamierzenia. Odkryłam, że warunkiem szczęścia mojego dziecka jest mój spokój, planuję więc o niego zadbać tak,jak dbam o swoje szczęście. Kiedy ja jestem uśmiechnięta, wysyłam do świata dobrą energię, która do mnie wraca kolejnymi dobrymi ludźmi i okazjami, które planuję jeszcze intensywniej wykorzystywać.

Umiem się postawić. Każdemu i w każdej sprawie i planuję nadal trenować swoją asertywność. Nikt nie ma prawa mnie ograniczać, więc nie planuję przejmować się czyimkolwiek zdaniem. Nikt nie przeżyje za mnie mojego życia i z taką myślą wchodzę w 2019 rok.

Mamo, zaszalej!

Planuję zgłosić się w tym roku do konkursu Miss Passion. Nawet jeśli zajmę w nim ostatnie miejsce, nie będę żałowała – pokonam w ten sposób swoje kolejne ograniczenie. Od dawna chciałam nieco bardziej zadbać o siebie i teraz będzie ku temu doskonała okazja.

Będę uważniej słuchała siebie- przed podjęciem każdej decyzji planuję pytać siebie, co ja na to. Przed 30 muszę to uskutecznić, żeby po raz kolejny nie zgubić siebie na drodze spełniania czyichś oczekiwań. Ci, którzy naprawdę mnie kochają i szanują, na pewno zrozumieją moje decyzje.

Zmiany na blogu

Tak, w tym temacie też chcę się rozwinąć. Najpierw ogarniam E- booka, a w okolicach maja zaczną pojawiać się podcasty z moich dotychczasowych wpisów. Chce, żebyście mogli słuchać treści z bloga np. w drodze do pracy lub w trakcie biegania. Chcę w ten sposób również wyjść naprzeciw osobom niepełnosprawnym.

Mam nadzieję, że pomożecie mi w realizowaniu moich planów i zamierzeń i będziecie chętniej niż w poprzednich latach udostępniać tworzone przeze mnie materiały. Chcę być bliżej Was- dajcie znać, co Wam się podoba, o czym chcielibyście czytać częściej. Będę wdzięczna za każdą opinię.

Low ju soł macz!

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *