Jestem!

No hej. Ładnie tu. Ale wiesz, trochę nie podoba mi się ten nadmiar wszystkiego, który mnie otacza. Widzę tylko przedmioty znajdujące się bardzo blisko. Na szczęście. Niepokoi mnie, że tutaj tyle się dzieje…

Najbardziej podoba mi się, kiedy jesteśmy tylko we dwie. No i jeszcze tata… On też bardzo mi się podoba. Ładnie pachnie i mówi do mnie takim spokojnym tonem… Ma ciepły, miły głos. Lubię go słuchać. Czuję się przy nim bezpiecznie.

Nie płaczę na złość Tobie, chcę, żebyś to wiedziała. Po prostu nie umiem sobie poradzić z tym, co widzę, czuję, słyszę… Bo to nie prawda, że nic nie rozumiem i wszystko mi jedno gdzie i z kim jestem. Żyję, tak samo jak wy. Też mam uczucia.

Mamo, proszę, opiekuj się mną. Bo czuję, że bez Ciebie nie dam rady. Nie chodzi tylko o jedzenie, spanie i przewijanie. Mów do mnie. Uśmiechaj się. A przede wszystkim często mnie przytulaj. To pozwoli mi szybciej dojrzeć, żeby w końcu móc z Tobą i tatą porozmawiać.

Niedługo urosnę, zobaczysz. Już nie mogę się doczekać, kiedy porozmawiamy!

Kocham Was bardzo bardzo

*zdjęcie pochodzi ze strony https://pixabay.com

You may also like

5 komentarzy

    1. Dokładnie! Pamiętam, jak maleńka reagowała na pierwsze wizyty gości lub na pierwsze podróże… Bardzo się męczyła. Z czasem poznałyśmy się na tyle, że ogarnęłam w końcu, co jej najbardziej przeszkadza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *