Mikołajki last minute

Mikołajki z Fisher Price

Tak jak pewna część rodziców miesiąca, tak i ja kupuję prezenty na ostatnią chwilę. Mikołajki zaskakują  mnie co roku co najmniej tak  samo, jak zima drogowców. Na szczęście producenci zabawek wraz z właścicielami sklepów, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom spanikowanych ludzi, biegających w poszukiwaniu prezentów dla swoich dzieci/ chrześniaków/siostrzeńców, itd.

Jako rodzice i tak bardzo hałaśliwych brzdąców, reagujemy drgawkami na grające zabawki. Jednak zawsze trafi się ktoś, kto takowy prezent naszemu uroczemu maluszkowi podaruje. I wtedy zwykle ma miejsce jedna z dwóch sytuacji: albo zabawka jest na tyle fajna, że rodzice i dziecko ją sobie wyrywają, bo obie grupy wiekowe mają z niej taką samą frajdę, albo dzieło szatana dzień po jego otrzymaniu, niespodziewanie milknie (ojoj, chyba się zepsuła/ wyczerpały się baterie!)

Ostatnio mój kochany Zuzolek uczestniczył w teście zabawek marki Fisher Price. Oberwał nam się całkiem ciekawy egzemplarz, należący zdecydowanie do pierwszej grupy.

Mikołajki

Sami z Panem Gochem zajęliśmy się obczajaniem, czy kredki śpiewają tak samo ładnie wetknięte w sąsiednią przegródkę, ile wykonów mają na swoim koncie oraz czy różnią się w jakiś sposób kształtem. Generalnie kredki  – humorki zrobiły nam wieczór

Mikołajki

Ogólnie zabawka wydaje dźwięki o bardzo przyjemnej głośności. Nie są wrzaskliwe. Dziecko z pewnością nie przestraszy się przyjemnie brzmiących wypowiedzi i piosenek.

Poza tym to całkiem przyjemna nauka cyferek i kolorów. Interesująca alternatywa dla tradycyjnych sorterów. Co ważne, jest lekka, a zarazem solidna. Zuzolek zrobiła kilka crash testów, zabawka przeszła je śpiewająco.

Kredki to zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 m. ż. Sądzę jednak, że i starsze maluchy chętnie się nią pobawią. Każda z kredek ma narysowaną buźkę, która odzwierciedla różne emocje. To może być z kolei dobrym pretekstem do rozmowy ze starszakiem na temat nastrojów.

Ogólnie zabawka zrobiła na nas zaskakująco dobre wrażenie. Jak na grające coś, jest wyjątkowo mało męcząca dla otoczenia.

Mikołajki

Jeśli miałabym ocenić zabawkę w skali od 1 do 5, daję mocną 5 z ogromnym plusem za to, że sami mogliśmy się nią bawić.

Gdzie zakupić to cudo? Jeśli potrzebujecie na już teraz natychmiast, możecie poszukać kredek Fisher Price w supermarketach typu Auchan czy Carrefour. No i oczywiście w sklepach sieci Smyk.

Jeśli zaś rozglądacie się za prezentami na gwiazdkę i macie czas na czekanie na przesyłkę, tutaj macie kilka linków, pod którymi możecie je zakupić:

Życzymy Wam wszystkim udanych Mikołajek oraz jak najwięcej zabawek w paczkach, którymi sami będziecie mogli się bawić.

Trzymajcie się ciepło!

You may also like

8 komentarzy

  1. Maks nie ma jeszcze dwóch lat, ale uwielbia rysować. To znaczy na razie próbuje. Największą frajdę ma z zamalowywania figur, które ja mu rysuję. Oczywiście ostro wyjeżdża poza zarys, ale co tam. Ćwiczy i ile ma przy zabawy.

  2. Ale świetna zabawka! Na Święta mam już wszystkie prezenty, czeka mnie tylko pakowanie, ale już zapisuję sobie by nie zapomnieć i mieć prezenty n najbliższe urodziny dla maluszków w bliskiej rodzinie

  3. Jak ja bym chciała dostać jakąś supr zabawkę, ucieszyłby mnie samochodzik czy nawet lalka. A nie wszytsko takie praktyczne: koszulka, szalik, czapka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *