Odkryj siebie na nowo

Mental

Jak sądzisz -, czy ktoś, kto tworzy klucze do różnego rodzaju testów psychologicznych, może znać Cię na tyle, by uwzględnić pewne okoliczności, mogące pomoc w zidentyfikowaniu Twoich najmocniejszych stron? Owszem. Kwestionariusz Perso.in pomaga odnaleźć swoje mocne strony, a także cechy osobowości, dzięki którym znacznie bardziej nadajemy się do danej pracy, zupełnie nie odnajdując się w innej.

Kwestionariusz opracowany przez specjalistów z Perso.in doskonale oddaje zasadę, w myśl której każdy z nas ma pewien zestaw cech, które pozwalają określić czy jesteśmy zorientowani na innych, czy może raczej na siebie, czy wolimy znajdować się w centrum uwagi, czy może raczej nie – to wszystko ma znaczenie na dłuższą metę – stanowi rdzeń tego, jacy jesteśmy na co dzień.

Kwestionariusz – co dalej?

Po wypełnieniu kwestionariusza masz opcję wyboru możliwości tego, w jaki sposób chcesz, aby Twój wynik został zanalizowany. Albo otrzymujesz szczegółowy raport z badania, albo- oprócz dokumentu — omawiasz go ze specjalistą.  W zasadzie obie opcje są niezwykle interesujące.

Sam raport zaskoczy Cię dokładnością co do omawianych w nim aspektów, a poparte nim omówienie ze specjalistą, pozwoli Ci na zadawanie dodatkowych pytań. Dzięki temu możesz po prostu porozmawiać o sobie – jak pracować nad swoimi słabymi stronami, przekuwając je w atuty, a co z kolei zrobić w przypadku, gdy wady przeszkadzają Ci w realizowaniu swoich życiowych celów.

Strona testow Perso.in

Elastyczność w wykorzystaniu raportu Perso.in

Możesz zatrzymać raport dla siebie. Możesz także wykorzystać go jako element dokumentów rekrutacyjnych lub po prostu – samopoznania. Może masz ochotę rozpocząć terapię? Przygotowany arkusz z wynikami z pewnością będzie pomocny przy tym, jak zacząć.

Każda ze sfer poruszanych w pytaniach pozwala lepiej poznać siebie. Z pewnością nie raz będziesz zaskoczony jakością analizy, a omawianie wyników ze specjalistą dostarczy Ci cennych informacji. Tego typu narzędzia są cenne w sytuacjach zmiany pracy lub w momencie, gdy dana osoba poszukuje swojej drogi zawodowej i np. chce się dostać na wymarzone studia.

Uwierz, że znajomość samego siebie pozwala przenosić góry.

Zacznij  od testu Perso.in i poznaj siebie lepiej!

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *