Share week 2018

share week 2018

Chociaż mój blog prowadzę prawie rok, to wciąż uważam się za osobę mocno początkującą. Mam kilka osób, którymi bardzo się inspiruję i które w ten czy inny sposób, pomagają mi się rozwinąć w jak najlepszym kierunku. Z okazji kolejnego Share week, postanowiłam podzielić się z Wami blogami, które prowadzą moi guru oraz osoby, które kocham, lubię i szanuję. 

Bloger blogerowi wilkiem?…

Tak, są osoby, które chyba się na mnie wypięły albo po prostu nie chcą widzieć wiadomości ode mnie, nawet tych, w których biję im pokłony. Trudno. Ale są też osoby, które zawsze odpisują mi na wiadomości (albo prawie zawsze), dzielą się swoją wiedzą i gadają ze mną na tematy niekoniecznie związane z blogowaniem. Miło mi, że ktoś szanuje takiego szaraczka jak ja. To cudowne.

Rozrywka za darmo

Tak jak we wpisie dotyczącym całej akcji wspominał Szanowny Pan Tucholski, dostarczamy Wam rozrywkę i wartościowe treści za darmo. Ja, tak jak wiele innych osób, staram się jeszcze udzielać w mediach społecznościowych, żeby nie było, że tylko bluzgi i narzekanie na wszystko tutaj.  Piszę dla portali, które mają ochotę zamieszczać moje nazwisko pod tekstami. Kiedyś było ich więcej, ale obecnie pochłania mnie spełnianie marzeń, praca i taka jedna niespełna dwulatka. Przez te kilka zajęć, jestem codziennie wypierdzielona z mocy niemal do zera, ale chociaż tutaj staram się dodawać teksty w miarę regularnie i dość rzadko zostawiam Was bez tekstu na dłużej niż 10 dni, prawda?

Share week 2018 – moje typy

Jak to mówią – racja jest jak dupa, każdy ma swoją. Podobnie jest z gustami blogowymi. Ja ze szczerego serca polecam następujących twórców:

  1. Ja zwykła matkaa – blog po niezłym lifcie, z niespotykaną autorką. Żona, mama i wspaniały człowiek. chociaż jeszcze do tego wszystkiego pracuje, ma czas, aby np. zachęcać kobiety do badań profilaktycznych. Zrobiła dla mnie gościnny wpis. Bo ja na gotowaniu się nie znam, ale to co zrobię z jej przepisów, zawsze się udaje. Po  prostu dziewczyna dobrze tłumaczy. Klaudia, miło mi, że mogłam poznać Cię osobiście. Pracuj tak dalej, może kiedyś Cię dogonię.
  2. Dopracowani – nietuzinkowa Magda Ostrowska bawi i uczy, czyli robi to, co lubię najbardziej. Lubię ją za kreatywność, wciąż nowe pomysły oraz wartościowe treści. Kiedy została zauważona w rankingu Jasona Hunta, popędziłam jej pogratulować. Tzn. popędziłam na messengerze. Mam nadzieję, że jej osobowość i blog zabłyśnie w tej edycji Share week i chcę do tego dołożyć swoją cegiełkę.
  3. Kreatorka szczęścia –  Tę panią również miałam przyjemność poznać osobiście. Wiecie, że oprócz tego, że fajnie pisze, potrafi również pięknie śpiewać? Podróżuje, kocha i wychowuje. Po prostu – fajna dziewczyna z fajnym blogiem.

Poza tym ogromny wpływ na to co robię, mają następujące blogi i osoby, które je prowadzą: Ania Dydzik, Jason Hunt :), Natalia Rogalska, Jest Rudo, Malwina i spółka, która się ostatnio powiększyła o kolejną śliczną osóbkę  (gratulacje od Goszków).

Share week 2018 – moje żebry

Jeśli podoba Wam się to co robię, choć raz uśmiechnęliście się pod wpływem przeczytanego tekstu – będzie mi bardzo miło, jeśli zgłosicie mnie w tym roku. Link do miejsca, gdzie możecie to zrobić, znajduje się o tu. Tam macie też wszyściutko pięknie wytłumaczone – co i jak, po kolei. Już teraz dziękuję za każdy głos.

Buziaki moje robaczki!

You may also like

5 komentarzy

  1. Kasiu bardzo Ci dziękuję. Nasze drogi spotkały się, a najpiękniejszych okolicznościach. Pamiętam ten dzień jak ujrzałam twój blog, powiedziałam do męża: kochanie to jest ta dziewczyna co leżała koło mnie po cc :). Już będziesz mi bliska na zawsze…

    1. Ach, te porodówkowe znajomości… To prawdziwa przyjemność móc Cię czytać i polecać innym. Dziękuję za inspirację i ogrom pracy, jaki wkładasz w swoją blogową działalność. Jak widać, zasięgi można wykorzystać w bardzo produktywny sposób.

  2. Kasia!!!heart Dziękuję! Jak strasznie mi miło! Zupełnie się nie spodziewałam! Nie wiem czy zasłużyłam, bo smęcę ostatnio okrutnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *