W przyszłym roku prezenty będą udane

prezenty

Znam kilka osób, które zrobią Wam prezenty o jakich marzycie zarówno Wy, jak i Wasi bliscy. Są niesamowicie kreatywnymi ludźmi, którzy swoimi produktami pokazują, że to, co nasze jest znacznie lepsze niż sieciówkowy badziew. Dziś o osobach, które znam – osobiście lub wirtualnie – od dobrych kilku lat. Bardzo cenię sobie te znajomości i zachęcam Was gorąco do zapoznania się z tym, co robią.

Prezenty nie muszą być nudne

Kto powiedział, że prezent musi być banalny i nudny? Moim zdaniem powinien być maksymalnie spersonalizowany – wtedy jest wyjątkowy dla obdarowanej osoby. Z pewnością jej się spodoba i na pewno będzie  często używany, praktyczny, a przynajmniej ładny.

Uwielbiam biżuterię. Mam jej niestety dość mało, bo ciągle coś gubię lub niszczę. Na pomoc przychodzi Wzorowo, które tworzy wspaniałą biżuterię i dodatki. Możecie zaprojektować naszyjniki, bransoletki, torby ekologiczne oraz wiele innych pięknych przedmiotów. Są świetne jakościowo – są w stanie przetrwać kąpiele i naprawdę częste użytkowanie.

Każdy lubi dobre jakościowo ubrania. A jeśli dodatkowo mamy możliwość zaprojektować ciuch od początku do końca – sytuacja jest wymarzona. Co ważne – nie musicie sprzedawać nerki i połowy cennej wątroby, żeby dokonać takiego zakupu. Ssagan robi naprawdę dobrą robotę. Poniżej kilka ciuchów, które wyszły spod igły (i nie tylko ) Sebastiana:

Prezent dla dziecka

Mam też coś dla najmłodszych: w zależności od okazji, fajnie jest podarować maluszkowi coś, w czym może przechowywać swoje skarby lub gadżet, który będzie stanowił ozdobę ściany dziecięcego pokoju. Po tego typu prezenty warto udać się do Jak z moich snów. Agnieszka ma talent i potrafi wyczarować najpiękniejsze gadżety dla dzieci, jakie widziałam.

Jeśli chodzi o ubranka dla dzieci lub komplety dla rodziców i ich pociech, z czystym sumieniem mogę polecić Kasię Tyską. Szyje świetne jakościowo, praktyczne ubranka, które również możecie personalizować.

Pościel do dziecięcego pokoju oraz ozdoby do łóżeczka również mogą być wyjątkowe i wykonane z dobrej jakości materiałów. Zuzu śpi pod kołderką od Mabumi. Mam również poduszkę – skrzydła, która stanowi ciekawą ozdobę łóżka i co najważniejsze – bardzo wygodnie się na niej odpoczywa.

Mam nadzieję, że pomogłam i decyzje prezentowe w przyszłym roku będą lepsze niż w tym, który właśnie się kończy.

Do następnego! :*

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *